آریو استون

سنگ اسکرچ

سنگ اسکرچ

معرفی سنگ اسکرچ

در فراوری سنگ های ساختمانی با توجه به نوع معماری ، سلیقه ی مشتری و نیازهای بازار، پرداخت هایی بر روی سنگ اعمال می شود که سنگ اسکرچ یکی از این نمونه پرداخت ها می باشد.

در سنگ اسکرچ شیار های ریزی بر روی سنگ ایجاد می شود.که جذابیت بصری زیادی به این سنگ می دهد. این شیار ها به صورت خطی ، منظم و نرم بر روی سنگ ایجاد می شوند؛ و در نمای خارجی و داخلی ساختمان کاربرد دارد.

سنگ اسکرچ یک سنگ مقاوم در برابر آلودگی و آلاینده های محیطی می باشد،به همین علت سنگ اسکرچ کاربرد بسیاری در نماهای خارجی ساختمان ها دارد؛ همچنین این سنگ در نماهای مدرن به همراه چوب و فلز بسیار استفاده می شود.

سنگ اسکرچ مجموعه ی آریواستون

گرانیت مشکی اسکرچ

سنگ گرانیت مشکی اسکرچ از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است. این سنگ در معماری نمای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. از نمونه های این سنگ می توان به سنگ گرانیت زنجان اسکرچ ، گرانیت مشکی اسکرچ و گرانیت نطنز اشاره کرد.

میزان خلوص سنگ گرانیت مشکی بسیار بالا می باشد؛ و کیفیت بسیار بالای آن مزیت رقابتی سنگ گرانیت مشکی اسکرچ برای صادرات است. سنگ گرانیت مشکی به علت وجود سیلیس در ترکیبات سنگی خود مقاومت بسیار زیادی دارد؛ و در نماهای بیرونی ساختمان بسیار کاربرد دارد. یکی از زیباترین پرداخت های آن ، اسکرچ می باشد که علاوه بر ظاهر بسیار مدرن و شیک باعث جلوگیری از لغزندگی سنگ می شود. سنگ گراینت مشکی اسکرچ به دلیل سختی و مقاومت بالا، جذب بسیار کم آب و رطوبت کاربرد بسیاری در نمای بیرونی ساختمان ،راه پله ها، حمام و… دارد.

1
مقاومت سایشی
1000
مقاومت فشاری
0.01
تخلخل
0.98
وزن مخصوص
0
جذب آب

گرانیت اسکرچ زنجان

سنگ اسکرچ گرانیت زنجان یک سنگ با زمینه ی صورتی کم رنگ و دانه های درشت می باشد که با پرداخت اسکرچ خطوط منظمی روی آن شکل می گیرد. این سنگ دارای حفره ها و خلل هایی است؛ اما درجه بندی خاصی را شامل نمی شود.استخراج این سنگ معدود به فصول خاص می شود و عملا استخراج آن در فصل زمستان غیرممکن است. همچنین اسکرچ زنجان به صورتی زنجان یا هلویی زنجان هم معروف می باشد . گرانیت اسکرچ زنجان کیفیت مطلوبی دارد. این سنگ مقبولیت زیادی در بین معماران و استفاده کنندگان کشور دارد و همچنین یکی از سنگ های صادراتی می باشد.

گرانیت اسکرچ زنجان یک سنگ با کیفیت ،مقاومت و ثبات رنگ بالا می باشد. و این سنگ جذب آب بسیار کمی دارد. و برای معماری خارج از ساختمان کاربرد زیادی دارد.مقاومت در برابر جذب رطوبت و همچنین مقاومت گرانیت اسکرچ زنجان باعث شده که یکی از بهترین انتخاب ها برای محیط های خارجی ساختمان باشد. سنگ گرانیت زنجان در راه پله ها، کف پوش پارکینگ ، دیواره ها و… استفاده می شود.

1
مقاومت سایشی
1000
مقاومت فشاری
0.01
تخلخل
0.98
وزن مخصوص
0
جذب آب
انواع سنگ اسکرچ آریواستون

مجموعه ی سنگ آریو مرجع معتبر فروش سنگ اسکرچ

مجموعه ی آریو استون با پشتوانه ی بالغ بر سال ها تجربه در زمینه ی فروش سنگ یکی از معتبر ترین مجموعه های فروش سنگ اسکرچ می باشد. کمپانی آریو استون فعال در حوزه ی  تهیه و توزیع سنگ های ساختمانی در مجموعه ی بازار سنگ تهران فعالیت دارد.هدف مجموعه ی آریا استون گردآوری بهترین کیفیت سنگ از انواع ساختمانی مانند سنگ اسکرچ می باشد. همچنین با حضور معماران برتر کشور ( مهندس رضا ظهماسبی فرد ) حرفه ای ترین مشاوره ی خرید سنگ را از ما دریافت کنید.